GO BACK
    TO MENU

    Są takie domy, w których czujesz ciepło przez cały czas, bez względu na porę roku. Tak czujemy się zawsze w domu Magdy i Bartka.

    Sesje rodzinne w znajomych domach to jeszcze większe wyzwanie. Z jednej strony dobrze się znamy, z drugiej, sytuacja jest zupełnie nowa. Najbardziej pomocne w takich spotkaniach są dzieci, one zachowują się naturalnie i po swojemu… A jeśli takich dzieci jest troje, w różnym wieku, to domyślacie się, że nie było nudy. To dla nas wielki zaszczyt, że mogliśmy uwiecznić ten moment, gdy w ich rodzinie pojawiła się Florka. Jeszcze bardziej cieszymy się, że możemy się tymi zdjęciami z wami podzielić.

    Wydaje nam się, że dobrze znamy dynamikę życia rodzinnego z niemowlakiem, ale i tak sesje rodzinne to zawsze duży element zaskoczenia. Pisałam ostatnio (sesja rodzinna … tak bez okazji! ) jak bardzo to lubimy. Patrzymy na tę historię po paru miesiącach i odkrywamy coraz to nowsze “nasze ulubione zdjęcia”. A wam, które wpadło w oko?

     

    sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografiasesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografiasesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografiasesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia sesja rodzinna katowice karol i aga fotografia