Kilka chwil z Roksaną i Kubą w Kato. Sesja narzeczeńska Katowice

Lubimy patrzeć na pięknych ludzi, ale jeszcze lepiej gdy możemy podziwiać piękne uczucia. Tak było w przypadku Roksany i Jakuba.

Spotkaliśmy się w ich mieszkaniu, by sfotografować krótką historię jednego popołudnia. Sesja narzeczeńska a raczej narzeczeńska opowieść w Katowicach była naszym pierwszym wypadem plenerowym w tym roku. To miasto już samo w sobie wzbudza nasz podziw, a jeśli dodać do tego piękną parę mądrych ludzi, uczta zmysłów murowana. Kilka godzin z Roksaną i Kubą minęło jak kilka sekund. Długie rozmowy od czasu do czasu musieliśmy przerywać: „no dobra, teraz fotografujemy”. W ich mieszkaniu czuliśmy się jak u siebie, i w ogóle nie chciało się kończyć picia herbaty w salonie, w towarzystwie ich trzech, wyjątkowych kotów. Potem był spacer w okolicach Spodka, powzdychaliśmy trochę z zachwytem przy NOSPRze i Muzeum Śląskim.

Całe szczęście, że mieszkamy tak blisko i możemy tam częściej wracać.

Pssst….. Na blogu znajdziecie też ślub Roksany i Kuby.

katowice sesja narzeczenska w mieszkaniu sesja narzeczenska z kotem fotografia lifestyleowa sesja narzeczenska w kuchni sesja narzeczenska z kotami sesja narzeczenska w mieszkaniu sesja narzeczenska z kotem sesja narzeczenska z kotem fotografia lifestyleowa sesja narzeczenska sesja narzeczenska w mieszkaniu fotograf slubny katowice fotografia slubna katowice fotograf slubny katowice sesja narzeczenska przy spodku fotografia slubna katowice fotograf slubny slask fotograf slubny slask zdjecia przy spodku miedzynarodowe centrum kongresowe katowice sesja narzeczenska przy spodku fotografia slubna katowice fotografia lifestyleowa fotograf slubny slask nospr fotografia slubna katowice fotograf slubny slask fotograf slubny slask

Szukasz inspiracji na swój ślub?

Przygotowaliśmy kilka porad które pozwolą ci zapanować nad przedślubnym chaosem