W czasach, kiedy każdy (szczególnie w sieci) może być ekspertem czy coachem, coraz trudniej o autentycznych twórców i wartościowe spotkania. 

O Hani słyszeliśmy już wiele razy. Najzabawniejsze jest to, że skończyłyśmy to samo liceum i o tym samym profilu (tylko w paroletnim odstępie czasu). Kochany bielski plastyk… tyle wspomnień! Mieszkanie w internacie, ta sama polonistka…I dużo, dużo więcej. Mamy wspólnych znajomych, każda z nas usłyszała sporo o sobie nawzajem, ale dopiero kiedy spotkałyśmy się na żywo, na tej właśnie sesji, to prawdziwie zaiskrzyło. 

Hania wymyśliła W mateczniku. Hania tworzy pająki ludowe. Te tradycyjne, ale w nowoczesnej formie. A co to są te pająki? 

To ozdoby domów, które kiedyś wykonywano wspólnie, w kobiecych kręgach, w okolicach najważniejszych świąt. Te dekoracje tworzone głównie z bibuły i słomy potrafią zaczarować niejedno wnętrze i duszę. Oprócz ich cudownego wyglądu, olbrzymią wartością jest sam proces ich powstawania. Dlatego Hania prowadzi warsztaty, na których dzieli się wiedzą i swoim doświadczeniem, a każdy z Was może sam stworzyć osobistego pająka.

Jesteśmy z Karolem szczerze zachwyceni twórczością Hani i jej pomysłami na nowe działania. Jeśli nie chcesz zamówić gotowego pająka i nie masz czasu na warsztaty, możesz kupić zestaw do zrobienia pająka DIY. Genialne, piękne i proste.

W mateczniku to najpiękniejsze połączenie tradycji, rękodzieła, nowoczesnego designu, kobiecej wrażliwości, koloru i wdzięku. Czujemy się wyróżnieni, że mogliśmy zrobić te zdjęcia i z wielką radością dzielimy się ich częścią z Wami.