GO BACK
    TO MENU

    Zaręczyny we Włoszech

    Historia Susan i Fundiego – zaręczyny we włoszech którzy postanowili zaręczyć się tuż przed przyjazdem na wakacje do Włoch to kolejna okazja żeby przypomnieć sobie czasy gdy mieszkaliśmy w malowniczym Cinque Terre. To było cudowne spotkanie. Zobaczcie jak wtedy to opisaliśmy.

    Zaręczyny Susan i Fandyego. Camogli, Włochy.

    Susan jest fotografem ślubnym. Planowała właśnie podróż do włoch ze swoim narzeczonym i postanowiła, że jednym z jej elementów będzie sesja fotograficzna. W ten sposób natrafiła na stronę Karola. Szybko znaleźli wspólny język, a zdjęcia jakie powstały podczas ich spotkania, do dziś należą do naszych ulubionych.

    Postanowiliśmy spotkać się w połowie drogi – padło na Camogli. To małe miasteczko liguryjskie zachwyca nas o każdej porze roku. Zimą, kiedy jest opustoszałe i ciche, ale i latem- kiedy jest zalane słońcem i oblegane przez tysiące wczasowiczów. Charakterystyczne wysokie kamienice nad brzegiem morza, kolorwe, ciepłe fasady, fale, skały no i ten kościół na plaży.. Nie można się nie zakochać w takim pejzażu.

    Oprócz wspaniałej lokalizacji, na pewno nie bez znaczenia okazał się fakt, że spotkali się koledzy po fachu. Susan i Fandy doskonale czuli się przed obiektywem, nie mieli problemu, by zamoczyć swoje buty czy ubrania dla potrzeb sesji (choć tak naprawdę wielka fala pryskająca im w twarz nie była w programie). Uśmiechom nie było końca, sesja skończyła się zaraz po zachodzie słońca. I choć minęło już parę lat od tego wiosennego dnia, do dziś oglądamy te zdjęcia z wielkim sentymentem.

    Camogli Włochy ciekawe miejsce na plener fotograficzny
    ciekawe miejsce na plener fotograficzny
    ciekawe miejsce na plener fotograficzny
    Camogli Włochy ciekawe miejsce na plener fotograficzny
    ciekawe miejsce na plener fotograficzny
    sesja zaręczynowa
    sesja zdjęciowa we Włoszechsesja zdjęciowa we Włoszechzaręczyny we Włoszech
    zaręczyny we Włoszech
    zaręczyny we Włoszech
    włoski plener fotograficznywłoski plener fotograficznyzdjęcia z zaręczynciekawy pomysł na zaręczynysesja zdjęciowa nad morzemzdjęcia nad morzem
    włoski plener fotograficznyzdjęcia nad morzemsesja zaręczynowaCamoglizdjęcia nad morzemsesja zaręczynowaciekawe zdjęcia z zaręczyngdzie się zaręczyć