Zaręczyny Susan i Fandyego. Camogli, Włochy.

zdjęcia nad morzem
Zaręczyny Susan i Fandyego. Camogli, Włochy.

Susan jest fotografem ślubnym. Planowała właśnie podróż do włoch ze swoim narzeczonym i postanowiła, że jednym z jej elementów będzie sesja fotograficzna. W ten sposób natrafiła na stronę Karola. Szybko znaleźli wspólny język, a zdjęcia jakie powstały podczas ich spotkania, do dziś należą do naszych ulubionych.

Postanowili spotkać się w połowie drogi – padło na Camogli. To małe miasteczko liguryjskie zachwyca nas o każdej porze roku. Zimą, kiedy jest opustoszałe i ciche, ale i latem- kiedy jest zalane słońcem i oblegane przez tysiące wczasowiczów. Charakterystyczne wysokie kamienice nad brzegiem morza, kolorwe, ciepłe fasady, fale, skały no i ten kościół na plaży.. Nie można się nie zakochać w takim pejzażu.

Oprócz wspaniałej lokalizacji, na pewno nie bez znaczenia okazał się fakt, że spotkali się koledzy po fachu. Susan i Fandy doskonale czuli się przed obiektywem, nie mieli problemu, by zamoczyć swoje buty czy ubrania dla potrzeb sesji (choć tak naprawdę wielka fala pryskająca im w twarz nie była w programie). Uśmiechom nie było końca, sesja skończyła się zaraz po zachodzie słońca. I choć minęło już parę lat od tego wiosennego dnia, do dziś oglądamy te zdjęcia z wielkim sentymentem.

Camogli Włochy ciekawe miejsce na plener fotograficzny ciekawe miejsce na plener fotograficzny ciekawe miejsce na plener fotograficzny Camogli Włochy ciekawe miejsce na plener fotograficzny ciekawe miejsce na plener fotograficzny Camogli Włochy ciekawe miejsce na plener fotograficzny ciekawe miejsce na plener fotograficzny ciekawe miejsce na plener fotograficzny sesja zaręczynowa sesja zdjęciowa we Włoszech sesja zdjęciowa we Włoszech zaręczyny we Włoszech zaręczyny we Włoszech zaręczyny we Włoszech włoski plener fotograficzny włoski plener fotograficzny zdjęcia z zaręczyn ciekawy pomysł na zaręczyny sesja zdjęciowa nad morzem zdjęcia nad morzem włoski plener fotograficzny zdjęcia nad morzem sesja zaręczynowa Camogli zdjęcia nad morzem sesja zaręczynowa ciekawe zdjęcia z zaręczyn ciekawe zdjęcia z zaręczyn gdzie się zaręczyć

Dodany18 czerwca 2015 in Sesje narzeczeńskie, Ślub & Zaręczyny

Podziel się historią

About the Author

Back to Top