Wesele zajazd Mat – Bełk. Sesja narzeczeńska w Katowicech, ślub w Rybniku

Zdjęcia ze ślubu Roksany i Kuby – Wesele zajazd Mat – Bełk. można było zobaczyć na naszym poprzednim blogi i stronie. Przenieśliśmy je tutaj ponieważ uważamy że był to jeden z najwspanialszych ślubów tamtego sezonu. Oto co wtedy o nich pisaliśmy:

Ślub DIY.

Ślub DIY (do it yourself) tłumacząc na język polski znaczy ślub zrób to sam. Pierwszy raz z ideą DIY spotkałem się w czasach młodzieńczego buntu w okresie liceum. Tak, tak jak można dowiedzieć się z zakładki “Info” na naszej stronie byłem kiedyś punkowcem 😉 Oprócz robienia tego co punkowcy lubią najbardziej (na potrzeby sytuacji nie zagłębiajmy się w szczegóły) pochłaniałem też różnego rodzaju ziny które można było kupić na każdym koncercie czy squacie. Dowiedziałem się z nich że zbuntowani punkowcy w latach 70 opierając się wszechobecnej konsumpcji zaczęli sami ozdabiać swoje ubrania, malować naszywki i wydawać muzykę bez angażowania profesjonalistów. Chwała im za to! Sam mam jeszcze w szafie ręcznie zdobioną kurtkę z tamtych czasów……. przynudzam, a ten wpis ma być o czymś zupełnie innym. W każdym razie Idea przyjęła się i rozpowszechniła na inne dziedziny życia. Od kilku lat można też zaobserwować jej obecność w branży ślubnej co mnie i Agę bardzo cieszy.
A jak to jest na ślubach?
Nie chodzi tutaj o robieniu wszystkiego samemu. Można skupić się na kilku elementach np. zaproszeniach, upominkach dla gości albo dekoracjach sali.

Wesele zajazd Mat – Bełk. Roksana i Kuba

Roksanę znamy już ładnych parę lat i bardzo się ucieszyliśmy gdy wraz z Kubą zapytali nas czy możemy sfotografować ich ślub. To był jeden z tych ślubów gdzie światło pięknie świeciło po naszej myśli a klatki jedna po drugiej układały się w piękną całość. Większość dekoracji na sali Roksana wykonała wraz ze swoją siostrą i to właśnie skłoniło nas do napisania tego krótkiego tekstu o ślubach DYI.
Przed Wami jeden z naszych ulubionych ślubów zeszłego sezonu.

Muszka Kuby: His outfit
Bukiet i dodatki florystyczne: Pani kwiatkowska
Przyjęcie: Zajazd “MAT”
001-fotografia-ślubna fotograf ślubny Rybnik przygotowania fotograf ślubny Rybnik przygotowania suknia panny młodej przygotowania przed śłubem ślub DIY muszka his outfit obrączki ślubne 009-pan-młody-przygotowania 010-pan-młody-prygotowania 011-spinki-do-mankietów-na-ślub 012-muszka-his-outfit 013-pan-młody-przygotowania przygotowania przed śłubem przygotowania przed śłubem pani kwiatkowska gliwice bukiet ślubny pani kwiatkowska ślub DIY 019-ślub-diy przygotowania przed śłubem ślub DIY samochód viantage do ślubu samochód viantage do ślubu samochód viantage do ślubu 025-ślub-usc-rybnik ślub w USC rybnik ślub w USC rybnik łzy podczas przysięgi ślubnej ślub w USC rybnik ślub w USC rybnik ślub w USC rybnik Wesele zajazd Mat - Bełk. ślub w USC rybnik ślub w USC rybnik życzenia na ślubie życzenia na ślubie co zamiast kwiatów życzenia ślub 038-samochód-vintage-do-ślubu Wesele zajazd Mat - Bełk. ozdoby miejsc siedzących dla pansta młodych ślub rustykalny mini barek na ślubie ślub toast ślub DIY ślub DIY pan młody przemowa pan młody przemowa pierwszy taniec zajazd MAT bełk ślub wesele tort weselny naked cake goście na ślubie zdjęcia z gośćmi na ślubie zdjęcia z gośćmi na ślubie fotobudka na ślub księga gości dobry dj na wesele dj wait zabawy dla gości na weselu zabawy na przyjęciu ślubnym zabawy na przyjęciu ślubnym zabawy na przyjęciu weselnym zabawy na przyjęciu weselnym oczepiny na weselu oczepiny na weselu oczepiny na weselu ślub DIY ślub DIY oczepiny na weselu Wesele zajazd Mat - Bełk. oczepiny na weselu

Szukasz inspiracji na swój ślub?

Przygotowaliśmy kilka porad które pozwolą ci zapanować nad przedślubnym chaosem