GO BACK
    TO MENU

    Wesele w zajeździe Mat w Bełku.

    Możecie nam wierzyć czy nie, jest to kolejne miejsce bliskie naszemu sercu na Śląsku. Co najśmieszniejsze, wiele razy przejeżdżaliśmy obok i nie mieliśmy pojęcia że właśnie mijamy po pierwsze: kawał naszej regionalnej historii, po drugie restaurację gdzie można zjeść bardzo oryginalne dania kuchni śląskiej i najpyszniejszy na świecie tort bezowy. Lokal posiada też jedyną w swoim rodzaju „Salę śląską” z malowniczą werandą – idealną na małe przyjęcie. To tam zorganizowaliśmy pierwsze urodziny naszego syna. Po prostu bajka! Zajazd Mat odkryliśmy fotografując w 2016 roku ślub Roksany i Kuby. Od tego czasu, kiedy tylko jest okazja, wpadamy tam na małe co nie co.

    Zajazd Mat. Idealne miejsce na wesele regionalne.

    Jedną z okazji do powrotu w to magiczne miejsce był ślub Agi i Włodka. Byliśmy wniebowzięci gdy okazało się że przyjęcie odbędzie się w Macie. Z fotograficznego punku widzenia jest tam idealnie. W ogrodzie wśród leżaków można złapać promienie zachodzącego słońca. Od strony wjazdu jest ściana po której pną się winorośla idealnie pasujące jako tło do portretów z rodziną i gośćmi. Jeżeli dodasz do takiej mieszanki zespół który gra jak na dobrym koncercie (Impressed) i szaloną parę młodą to wyjdzie z tego bomba!! Bardzo lubimy wracać do tych zdjęć i mamy nadzieję że wy również 🙂 Miłego odbioru!!

     

    wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk wesele w zajezdzie mat belk