Dorota i Tomek. Ślub w kościele akademickim w Rybniku, przyjęcie w restauracji Leśna perła w Radlinie.

Pisaliśmy o tym już wiele razy. Kiedy ktoś znajomy prosi nas o zdjęcia, to poprzeczka postawiona jest znacznie wyżej. Dziękujemy Dorocie i Tomkowi za zaufanie, za to, że sprawili, że czuliśmy się jak jedni z zaproszonych gości. Prawdziwi z nas szczęściarze! Z wielkim sentymentem wspominamy ten dzień, w którym dominował kolor (kwiaty od Natura Art), dobry smak (Leśna Perła w Radlinie) i szalone dźwięki (Dj Artur Mazurek). Do tej mieszanki trzeba dodać ciekawe rozmowy, odrobinę wzruszeń i dużo dobrej zabawy.

Ślub w kościele akademickim w Rybniku, przyjęcie w restauracji Leśna perła w Radlinie.

Ceremonia w kościele Akademickim w Rybniku to doskonały wybór. Mimo licznych ograniczeń i permamnetnym braku światła, to właśnie w tym kościółku najbardziej lubimy pracować i zawsze łapiemy tam najlepsze kadry. Ciasne, ciemnopomarańczowe wnętrza to spore wyzwanie. Z drugiej strony to świetna okazja do podejścia naprawdę blisko samego centrum wydarzeń. Każdy gest, każdy uśmiech i łza mogą zostać zarejestrowane.

Ślub w kościele akademickim w Rybniku, przyjęcie w restauracji Leśna perła w Radlinie.

Restauracja Leśna perła w Radlinie. To kolejne z naszych ulubionych miejsc pod Rybnikiem. I wcale nie dlatego że mieszkamy niedaleko. Sala oferuje sporo… różne układy stołów, świetną oprawę florystyczną, naprawdę dobre jedzenie, sporo możliwości przy wyborze miejsca na portrety z gośćmi ([pod dachem bądź na tle zieleni). Menagerka Magda to istna kopalnia inspiracji. Przyjęcia ślubne organizowane pod jej okiem to zawsze dopięte na ostatni guzik małe dzieła sztuki.

przyjęcie w restauracji Leśna perła w Radlinie.

Jeżeli do ceremonii w Kościele Akademickim w Rybniku i przyjęciu weselnym w restauracji Leśna perła w Radlinie dodamy DJ’a Artura Mazurka to klękajcie narody. Artur to absolutny top DJ-ów w naszym regionie. Karol, który nie lubi tańczyć, zawsze tupie nóżką gdy Artur robi swoje.

Tak można ten dzień opisać słowami. A tak zdjęciami…

Szukasz inspiracji na swój ślub?

Przygotowaliśmy kilka porad które pozwolą ci zapanować nad przedślubnym chaosem