GO BACK
    TO MENU

    Wymarzony ślub plenerowy

    To był jeden z tych dni, kiedy wstajesz niechętnie, bo za oknem szaro i sipi deszcz. Przed każdym reportażem czujemy lekką tremę i napięcie, które często kończy się kłótnią. Ale o kulisach pracy żony z mężem kiedy indziej… Ciekawi wyjazdu na jednak zagraniczny ślub ruszyliśmy pełni wiary, że wyjdzie słońce.
    Od dawna jesteśmy przekonani, że to ludzie tworzą miejsca. Ale jeśli nagle znajdujesz się w środku lasu, na polanie, gdzie stoi piękna drewniana leśniczówka, a rodzina pary młodej wita cię, jakbyście znali się od zawsze… to nawet padający deszcz przestaje drażnić. Pavla i Peter marzyli o skromnej uroczystości na łące. Szybko zarazili nas swoim luźnym podejściem do niesprzyjającej pogody. W radosny nastrój wprawiła wszystkich nasza komunikacja polsko-czeska. I tak, ledwo zaczęliśmy fotografować chaos podczas przygotowań, zza chmur wyszło piękne słońce. Po prostu bajka.

    W sielankowy nastrój wprowadziły wszystkich ręcznie robione (przez parę młodą!) dekoracje stołów i sali. O fryzurę Pavli zadbała przyjaciółka, makijażystką była siostra Pani Młodej. Wszyscy krzątali się przed ceremonią, poprawiali obrus, talerze, wykładali przyniesione przez siebie własnoręczne wypieki. Tylko firma cateringowa zadbała o posiłek, o wszystko inne zadbali rodzina i przyjaciele. Dlatego czuliśmy się tam od pierwszej chwili fantastycznie. Każdy miał swoje zadanie do zrobienia i wszyscy od początku dobrze się przy tym bawili.

    O reszcie ceremonii i zabawy dowiecie się ze zdjęć… A! Ciekawy akcent jeszcze. Jednym z najważniejszych uczestników tego dnia był pies Pavli i Petra – Kappy. Jego obrożę przystrojono kwiatami, brał udział w sesji i najlepsze na koniec… Goście byli proszeni o przyniesienie – zamiast kwiatów czy wina – smakołyków dla schroniska czworonogów.

    Ten ślub jest przykładem tego, że nie musi kosztować miliony, że może być bosko, boho, romantycznie i w plenerze, a reportaż, który wykonaliśmy, może być jednym ze ślubnych prezentów…

     

    ślub rustykalny dekoracje stołów na ślubie rustykalnym przyjęcie weselne w plenerze zwierzęta na ślubie plenerowym 017a-zwierzęta-na-ślubie-plenerowym 018-przygotowania-panny-młodej-w-plenerze 018a-przygotowania-panny-młodej-w-plenerze goście weselniprzygotowania panny młodej w plenerze fotobudka na przyjęciu ślubnym w plenerze dzieci na przyjęciu weselnym przygotowania panny młodej w plenerze 024-przygotowania-panny-młodej-w-plenerze stół z alkoholem na weselu w plenerze 027-goście-na-weselu-plenerowym pan młody strażak goście weselni łzy na ślubie ślub plenerowy pan młody ślub w plenerze panna młoda w stylu boho ślub w plenerze 035a-pies-na-ślubie-w-plenerze przysięga w plenerze ślub plenerowy ślub plenerowy w stylu rustykalnym przysięga ślubna pod gołym niebemłzy na ślubie przysięga na ślubie plenerowym przysięga na ślubie plenerowym ceremonia ślubna w plenerze 046-życzenia-na-ślubie-w-plenerze plenerowy ślub w stylu rustykalnym pan młody strażak plenerowy ślub w stylu rustykalnym tradycje ślubne tradycyjne przywitanie pary młodej tradycyjne przywitanie pary młodej 055-goście-weselni toasty na weselu toasty na weselu wesele plenerowe zdjęcia z rodziną na weselu zdjęcia z rodziną na weselu 063-sesja-plenerowa-w-dniu-ślububukiet ślubny w stylu rustykalnym portret pary młodej plenerowa sesja ślubna z psem naked cake tort weselny goście weselni przyjęcie weselne w plenerze pies na ślubie w plenerze 072-goście-weselni fotobudka na przyjęciu ślubnym w plenerze ślub plenerowy wesele w plenerze goście weselni pierwszy taniec na weselu w plenerze pierwszy taniec na weselu w plenerze tańce na weselu w plenerze tańce na weselu w plenerze tańce na weselu w plenerze goście weselni w plenerze