Ślub DIY. Roksana i Kuba.

fotograf Katowice

Ślub DIY. 

Ślub DIY (do it yourself) tłumacząc na język polski znaczy ślub zrób to sam. Pierwszy raz z ideą DIY spotkałem się w czasach młodzieńczego buntu w okresie liceum. Tak, tak jak można dowiedzieć się z zakładki “Info” na naszej stronie byłem kiedyś punkowcem 😉 Oprócz robienia tego co punkowcy lubią najbardziej (na potrzeby sytuacji nie zagłębiajmy się w szczegóły) pochłaniałem też różnego rodzaju ziny które można było kupić na każdym koncercie. Dowiedziałem się z nich że zbuntowani punkowcy w latach 70 opierając się wszechobecnej konsumpcji zaczęli sami ozdabiać swoje ubrania, malować naszywki i wydawać muzykę bez angażowania profesjonalistów. Chwała im za to! Sam mam jeszcze w szafie ręcznie zdobioną kurtkę z tamtych czasów……. przynudzam, a ten wpis ma być o czymś zupełnie innym. W każdym razie Idea przyjęła się i rozpowszechniła na inne dziedziny życia. Od kilku lat można też zaobserwować jej obecność w branży ślubnej co mnie i Agę bardzo cieszy. 
A jak to jest na ślubach?
Nie chodzi tutaj o robieniu wszystkiego samemu. Można skupić się na kilku elementach np. zaproszeniach, upominkach dla gości albo dekoracjach sali.

Roksana i Kuba

Roksanę znamy już ładnych parę lat i bardzo się ucieszyliśmy gdy wraz z Kubą zapytali nas czy możemy sfotografować ich ślub. To był jeden z tych ślubów gdzie światło pięknie świeciło po naszej myśli a klatki jedna po drugiej układały się w piękną całość. Większość dekoracji na sali Roksana wykonała wraz ze swoją siostrą i to właśnie skłoniło nas do napisania tego krótkiego tekstu o ślubach DYI. 
Przed Wami jeden z naszych ulubionych ślubów zeszłego sezonu. 

Muszka Kuby: His outfit
Bukiet i dodatki florystyczne: Pani kwiatkowska
Przyjęcie: Zajazd “MAT”Ślub DIY
Ślub DIY
Ślub DIY
Ślub DIY


Ślub DIY


Ślub DIY
Dodany8 marca 2017 in Fotografia ślubna, Ślub & Zaręczyny

Podziel się historią

About the Author

Back to Top