Ślub na Bali

Ohhh to były czasy. Na przełomie 2011 i 2012 roku spędziliśmy prawie 12 miesięcy w Indonezji. Był to wspaniały czas zdobywania doświadczeń zawodowych i personalnych. Nie znając lokalnego rynku fotografii ślubnej nie mieliśmy szans zdobycia wielkiej ilości zleceń ale kilka nam się przytrafiło. Natrafiliśmy na cudowną parę z Kanady która podczas podróży poślubnej postanowiła przyjąć balijskie błogosławieństwo ślubne.

Oto ich historia:

Ślub na Bali. Donna i Caio

Mieszkaliśmy na Bali kiedy skontaktowali się z nami Donna i Caio. Przyjechali na rajską wyspę po to, by wziąć ślub w obrządku balisjkiego hindu. Poprosili nas o wykonanie zdjęć podczas tego wydarzenia.

Pochodzą z Kanady a joga to nieodłączny element ich życia. Dlatego wybrali Desa Seni Resort w okolicach Canggu. Spotkaliśmy się na krótko przed ich ślubem i pokochaliśmy to miejsce. Bali samo w sobie gwarantuje wiele egzotycznych doznań. Ale wystarczy spojrzeć na kilka ujęć z tego resortu, żeby zrozumieć nasze zachwyty.

To było wspaniałe przeżycie nie tylko z powodu ciekawej lokalizacji całego przedsięwzięcia. Od początku do końca nie mieliśmy pojęcia jak wygląda takie błogosławieństwo dla pary młodej. Dlatego wszystko to co się działo wydawało nam się niezmiernie ciekawe, a przede wszystkim – nowe. Dzięki otwartości Donna i Caio czuliśmy się mimo wszystko bardzo swobodnie. Ich ślub to była jedna z najciekawszych przygód podczas naszego pobytu w Indonezji.

ślub na bali dobre zdjęcia ślubne dobre zdjęcia ślubnedobre zdjęcia ślubne egzotyczny ślubegzotyczny ślubdobre zdjęcia ślubne egzotyczny ślubślub na bali ślub na baliślub na bali dobre zdjęcia ślubne dobre zdjęcia ślubnesesja małżeńska egzotyczny ślub ślub w indonezjisesja zdjęciowa na bali ślub w indonezji egzotyczny ślub dobre zdjęcia ślubne dobry fotograf ślubny dobry fotograf ślubny ślub na bali detale egzotyczny ślub ślub w indonezji dobre zdjęcia ślubne ślub w indonezjiegzotyczny ślub ślub w indonezjisesja zdjęciowa na bali egzotyczny ślubsesja zdjęciowa na bali

Szukasz inspiracji na swój ślub?

Przygotowaliśmy kilka porad które pozwolą ci zapanować nad przedślubnym chaosem