dorota_tomek_00523a 1

Dorota i Tomek


Wspaniali artyści, którzy potrafią uchwycić piękno chwili. Cudowni, profesjonalni, pełni pasji. Współpraca z Agą i Karolem na najwyższym poziomie!
Zdjęcia niesamowite, odtwarzają emocje, wywołują ciarki na ciele – piękniejszego reportażu nie mogliśmy sobie wymarzyć. Polecam z całego serca! A my na pewno będziemy wracać na wspólne sesje.


zuzia_mateusz_00832a 2

Zuzia i Mateusz


Mieliśmy przyjemność współpracować z Karolem i Agą podczas naszego ślubu i wesela. Możemy z całą pewnością i czystym sercem powiedzieć, że nie mogliśmy lepiej trafić! Świetny kontakt przed, w trakcie jak i po uroczystości, zdjęcia przepiękne!! Wszystko na czas. Fotografowie idealni! Gorąco polecamy!


patrycja_jacek_00719a 3

Patrycja i Jacek


Profesjonalne, przepiękne zdjęcia! Świetnie uchwycone emocje. Ujęcia, kadry, kolory – magia! Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Zdjęcia oddane bardzo szybko – 2 x szybciej niż termin z umowy, zdjęć jest również o wiele więcej niż się spodziewałam. Poza tym Karol i Aga to wspaniali ludzie, świetnie się z nimi bawiliśmy w dniu ślubu. Serdecznie polecam!


janik_family_00056a 4

Jacek z rodziną


Karol & Aga zrobili nam niesamowitą sesję rodzinną. Jeżeli zależy Wam na zdjęciach opowiadających historię, posiadających głębie i niestandardowy wyraz, a także pokazujących prawdziwe emocje to możecie im spokojnie zaufać.
Sam proces tworzenia przebiega w swobodnej atmosferze, a fotografowie wydają się mieć nieskończoną ilość pomysłów, które przekładają się na nietuzinkowy rezultat.

Nasza rodzina skorzysta z ich usług jeszcze nie raz i polecam innym zrobić to samo!


aga_olek_slub_00338a 5

Aga i Olek


Wspaniali artyści, którzy potrafią uchwycić piękno chwili. Cudowni, profesjonalni, pełni pasji. Współpraca z Agą i Karolem na najwyższym poziomie! zdjęcia niesamowite, odtwarzają emocje, wywołują ciarki na ciele – piękniejszego reportażu nie mogliśmy sobie wymarzyć. Polecam z całego serca! A my na pewno będziemy wracać na wspólne sesje


ania_artur_00839a 6

Ania i Artur


Mieliśmy przyjemność poznać Karola i Agę przy okazji organizacji naszego ślubu i wesela w październiku 2021. Teraz, gdy już emocje opadły, wiemy jedno: nie mogliśmy lepiej trafić! Od początku czuliśmy się tak, jakbyśmy zyskali dodatkową parę przyjaciół, którzy są nam gotowi pomóc oraz doradzić w wielu kwestiach, aby ten dzień był jedyny w swoim rodzaju. Zdjęcia są przepiękne, atmosfera podczas współpracy świetna, a goście? ZACHWYCENI Mówiąc krótko, może i nachodzą nas wątpliwości co do wyboru męża/żony, ale nie mamy złudzeń, że wybraliśmy najlepszego fotografa


gosia_bartek_00670a 7

Gosia i Bartek


Najlepsza para fotografów jaką mogliśmy sobie wymarzyć. Pełen proefesjonalizm. Serdecznie polecamy!


ada_damian_slub_00219a 8

Ada i Damian


Brak słów by opisać fachowość Karola i Agi. Reportaż ślubny jest przepiękny, a w zdjęciach jest coś niesamowitego. Ujęcia mają niepowtarzalny klimat, uchwycone jest piękno chwili oraz uczucia temu towarzyszące. To już nie jest zwykła fotografia, to prawdziwa sztuka. Polecamy z całego serca!


klaudia_karol_narzeczenska_00128 9

Kamila i Karol


Niesamowici ludzie i najlepsi fotografowie na Śląsku. Jak wesele to tylko z nimi. Szaleni, pozytywni, wrażliwi i otwarci na wszelkie sugestie. Przy nich każda Panna Młoda czuje się jeszcze bardziej wyjątkowo. Dziękujemy i polecamy!


adam_domi_plener_kl_00024a 10

Dominika i Adam


Od pierwszego spotkania czuliśmy, że nasz reportaż ślubny jest w bardzo dobrych rękach. I tak też było! Zdjęcia naturalne, pięknie uchwycone emocje, dużo detali, które mimo swojej maleńkości wiele dla nas znaczą. Dzięki otwartości, życzliwości i ogromnemu doświadczeniu, w dniu ślubu czuliśmy się z Agą i Karolem bardzo swobodnie, a zarazem wyjątkowo! Dziękujemy serdecznie za ten dzień!