GO BACK
    TO MENU

    Jedziemy! Patrząc na prognozę pogody w telefonie można się domyślić, że będzie to dość gorący dzień… nie wiedzieliśmy jeszcze wtedy jak bardzo gorący. Wypoczęci, bez spóźnienia, baterie naładowane, obiektywy wyczyszczone, buty wypastowane, koszule wyprasowane… wszystko dopięte na ostatni guzik. To będzie dobry dzień – wtrąca Aga… a ja miałem bardzo podobne przeczucia.

    Przygotowania przebiegają sprawnie i bez szwanku. Wszyscy się uśmiechają, żartują… i poza lekkim skrępowaniem czuć w powietrzu, że nie ma niczego co mogłoby przeszkodzić w dzisiejszym świętowaniu. Było wzruszająco. Błogosławieństwo, przemówienia, uściski, uśmiechy, kilka łez (ale takich z wdzięczności i wzruszenia).

    Największe emocje towarzyszą jednak wszystkim w kościele – to tam Patrycja i Arek złożyli sobie przysięgę ślubną. A kiedy już mija oficjalna część tego ważnego wydarzenia wszyscy z radością wychodzą na zewnątrz, żeby dosłownie – wystrzałowo – przywitać nowożeńców. Teraz jest czas na życzenia, rozmowy na świeżym powietrzu i przejazd do restauracji (Premium w Radlinie).

    Patrycja i Arek doskonale czują się w “morskich klimatach”. Granat i czerwień to dominujące kolory jakich użyli do dekoracji tego wyjątkowego wydarzenia. Aga do dziś podziwia ręcznie wykonane przez Patrycję papierowe łódeczki – w takiej formie pani młoda przygotowała wizytówki dla wszystkich gości. Możecie sobie wyobrazić ile godzin pracy ją to kosztowało. Ale dla takiej duszy z artystycznym zacięciem, to przecież bułka z masłem. Bardzo doceniamy kiedy pary młode same dbają o dekoracje w dniu ślubu, wszystkie dodatki zrobione w stylu DIY to pamiątka na długie lata, świetny efekt na zdjęciach i dobry sposób na zajęcia manualne podczas stresujących często chwil – przygotowań i organizacji ślubu.

    Mieliśmy z Agą bardzo dobre przeczucia – ten dzień był wyjątkowo udany. Wszystko poszło zgodnie z planem. Ba! Powiedzmy, że oprócz tego, że nie było żadnych niemiłych niespodzianek, tego dnia wiele razy byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Nie chodzi tylko o pogodę, salę weselną czy atmosferę na przyjęciu… a było naprawdę wystrzałowo!  Po prostu czuliśmy się tak dobrze, jakbyśmy byli gośćmi – i to gośćmi ze specjalnymi przywilejami – mogliśmy to wszystko uwiecznić na zdjęciach.

    Pati i Arek. Premium-Radlin 61 Pati i Arek. Premium-Radlin 62 Pati i Arek. Premium-Radlin 63 Pati i Arek. Premium-Radlin 64 Pati i Arek. Premium-Radlin 65 Pati i Arek. Premium-Radlin 66 Pati i Arek. Premium-Radlin 67 Pati i Arek. Premium-Radlin 68 Pati i Arek. Premium-Radlin 69 Pati i Arek. Premium-Radlin 70 Pati i Arek. Premium-Radlin 71 Pati i Arek. Premium-Radlin 72 Pati i Arek. Premium-Radlin 73 Pati i Arek. Premium-Radlin 74 Pati i Arek. Premium-Radlin 75 Pati i Arek. Premium-Radlin 76 Pati i Arek. Premium-Radlin 77 Pati i Arek. Premium-Radlin 78 Pati i Arek. Premium-Radlin 79 Pati i Arek. Premium-Radlin 80 Pati i Arek. Premium-Radlin 81 Pati i Arek. Premium-Radlin 82 Pati i Arek. Premium-Radlin 83 Pati i Arek. Premium-Radlin 84 Pati i Arek. Premium-Radlin 85 Pati i Arek. Premium-Radlin 86 Pati i Arek. Premium-Radlin 87 Pati i Arek. Premium-Radlin 88 Pati i Arek. Premium-Radlin 89 Pati i Arek. Premium-Radlin 90 Pati i Arek. Premium-Radlin 91 Pati i Arek. Premium-Radlin 92 Pati i Arek. Premium-Radlin 93 Pati i Arek. Premium-Radlin 94 Pati i Arek. Premium-Radlin 95 Pati i Arek. Premium-Radlin 96 Pati i Arek. Premium-Radlin 97 Pati i Arek. Premium-Radlin 98 Pati i Arek. Premium-Radlin 99 Pati i Arek. Premium-Radlin 100 Pati i Arek. Premium-Radlin 101 Pati i Arek. Premium-Radlin 102 Pati i Arek. Premium-Radlin 103 Pati i Arek. Premium-Radlin 104 Pati i Arek. Premium-Radlin 105 Pati i Arek. Premium-Radlin 106 Pati i Arek. Premium-Radlin 107 Pati i Arek. Premium-Radlin 108 Pati i Arek. Premium-Radlin 109 Pati i Arek. Premium-Radlin 110 Pati i Arek. Premium-Radlin 111 Pati i Arek. Premium-Radlin 112 Pati i Arek. Premium-Radlin 113 Pati i Arek. Premium-Radlin 114 Pati i Arek. Premium-Radlin 115 Pati i Arek. Premium-Radlin 116 Pati i Arek. Premium-Radlin 117 Pati i Arek. Premium-Radlin 118 Pati i Arek. Premium-Radlin 119 Pati i Arek. Premium-Radlin 120