GO BACK
    TO MENU

    Deszcz w dniu ślubu?

    To tylko szczęście, powodzenie i bogactwo. Tak mówią. My w to wierzymy, lubimy szarości, a woda kapiąca z nieba według nas jest bardzo romantyczna (szczególnie na zdjęciach). Doskonale zdajemy sobie też sprawę z jaką częstotliwością Panny Młode (i Panowie?) zerkają na prognozę pogody tuż przed ślubem. I tak, wiemy, że informacja o deszczu wcale wtedy nie cieszy (mimo tej babcinej wizji z wieloma pieniążkami w tle)…tylko może mocno zepsuć humor. Tak było ze ślubem Oli i Krzysia… no może poza tym humorem. Ich opowieść jest najlepszym dowodem na to, że tak zwana niepogoda to nie zapowiedź klęski i tragedii, to dopiero początek wielkiego szczęścia i kto wie? Może tego olbrzymiego bogactwa też? Bardzo wam tego życzymy.
    W Rolach głównych Ola, za konsolą jedyny i niepowtarzalny DJ Artur Mazurek, za aparatami my a przed obiektywem jedni z najfajniejszych gości jakich spotkaliśmy w sezonie ślubnym 2020.

     

    Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 56 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 57 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 58 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 59 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 60 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 61 Taaka Ryba Sumina Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 62 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 63 Taaka Ryba Sumina Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 64 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 65 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 66 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 67 Taaka Ryba Sumina Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 68 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 69 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 70 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 71 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 72 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 73 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 74 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 75 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 76 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 77 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 78 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 79 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 80 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 81 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 82 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 83 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 84 Taaka Ryba Sumina Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 85 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 86 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 87 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 88 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 89 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 90 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 91 Taaka Ryba Sumina Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 92 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 93 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 94 Taaka Ryba Sumina Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 95 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 96 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 97 Taaka Ryba Sumina Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 98 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 99 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 100 Taaka Ryba Sumina Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 101 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 102 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 103 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 104 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 105 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 106 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 107 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 108 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 109 Ola i Krzysztof. Taaka Ryba Sumina 110