GO BACK
    TO MENU

    O tym, że czujemy się na Śląsku jak ryby w wodzie (choć może nie źródlanej i bajecznie przeźroczystej) mówimy od dawna. Bardzo nas kręci odkrywanie naszego regionu na nowo i odwiedzanie takich perełek jak restauracja Impresja w Zabrzu. Klimatycznych miejsc na wesele jest coraz więcej. Ale to zasługuje na szczególnie wysokie miejsce w tej kategorii.

    Przed stu laty mieściła się tutaj pływalnia kryta dla pracowników Huty Donnersmarcków. Po gruntownym remoncie, bez naruszenia duszy miejsca, powstała restauracja. Miejsce, w którym można sobie przysiąc miłość albo takie ceremonie zawarte nieco wcześniej po prostu świętować. Tak to już jest z industrialnymi przestrzeniami, że dają wiele możliwości. Klaudia od początku wiedziała czego chce i jak ten wyjątkowy dzień ma wyglądać. Postawiła na zieleń i ciepłe światło świec. O naturalne dekoracje wnętrza zadbały dziewczyny z Natura Art. Klaudia miała na sobie koronkową, zwiewną sukienkę, a Patryk zielony garnitur. Ich córka była w tym dniu najpiękniejszym dopełnieniem całego obrazka ich miłości. A tort? W torcie dało się wyczuć intrygujący smak rozmarynu… Czy trzeba pisać coś więcej?

     

    Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 47 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 48 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 49 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 50 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 51 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 52 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 53 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 54 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 55 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 56 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 57 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 58 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 59 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 60 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 61 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 62 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 63 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 64 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 65 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 66 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 67 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 68 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 69 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 70 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 71Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 72Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 73 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 74 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 75 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 76 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 77 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 78 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 79 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 80 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 81 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 82 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 83 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 84 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 85 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 86 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 87 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 88 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 89 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 90 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 91 Klaudia i Patryk. Impresja Zabrze 92