GO BACK
    TO MENU
     GO BACK
     TO MENU

     Zanim się poznamy…

     … i zanim zdecydujecie się na kontakt z nami proponujemy zapoznać się z zarysem naszej oferty oraz odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Czytanie waszych wiadomości to dla nas wielka frajda a każde zrealizowane zlecenie to wspaniała okazja do zawarcia nowych znajomości. Pisząc do nas wiadomość, napiszcie trochę więcej o sobie. Informacje o waszej relacji/związku, pasjach i planach na przyszłość przenoszą nasze konwersacje na zupełnie inny wymiar.

     Zacznijmy od krótkiego wprowadzenia. Poniżej opowiemy wam w kilku słowach czym jest sesja narzeczeńska i czy warto wygospodarować na nią czas, rozwiniemy trochę czym jest dla nas reportaż ślubny i jak go realizujemy oraz jak wygląda nasza praca podczas pleneru poślubnego.

     SESJA NARZECZEŃSKA

     Spotkanie które nazywamy sesją narzeczeńską to tak naprawdę ostatni dzwonek by uwiecznić panieńsko – kawalerskie czasy. Poza oczywistą pamiątką do pokazywania przyszłym pokoleniom zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie użyć jako prezent dla rodziców. Jest to też niepowtarzalna okazja by sprawdzić się stojąc przed naszym obiektywem! Przygoda? Jak najbardziej! Otrzymacie od nas minimum 50 zdjęć w galerii online oraz pełne wsparcie i pomoc w zakresie profesjonalnego wydruku zdjęć czy przygotowaniu albumów.

     REPORTAŻ ŚLUBNY

     to nie inwentaryzacja wszystkich kluczowych momentów podczas dnia ślubu. Całą treść reportażu dyktujecie nam wy i wasi goście. Potrzebujemy jedynie pełnego zaufania z waszej strony by dostarczyć wam piękną pamiątkę w postaci zdjęć detali, wieloplanów, wzruszających ułamków sekund, portretów i wszystkiego co uda nam się dostrzec. Macie do dyspozycji wersję 8 lub 12 godzinną. Jeżeli jednak wasze potrzeby zakładają modyfikacje naszych propozycji, chętnie się dostosujemy.

     SESJA PLENEROWA

     Sesję poślubną wykonuje zazwyczaj jedno z nas. Razem z Wami zaplanujemy miejsce, stylistykę i porę dnia. Najczęściej taka sesja zamyka się w czterech godzinach (z dojazdem na miejsce zdjęć) istnieją jednak przypadki gdy jedziemy razem np. w Alpy. Całą logistykę planujemy wtedy zupełnie indywidualnie. Otrzymacie od nas minimum 50 zdjęć w galerii online oraz pełne wsparcie i pomoc w zakresie profesjonalnego wydruku zdjęć czy przygotowaniu albumów.

     ZDJĘCIA RODZINNE

     Jeżeli uwielbiacie wasze gniazdko i właśnie tam czujecie się najbardziej komfortowo, zdjęcia mogą powstać u was w domu. Jest to najczęściej wybierany scenariusz w przypadku pojawienia się nowego członka rodziny. Jeżeli jednak lubicie długie spacery lub istnieje jakieś miejsce gdzie chcielibyście stanąć przed naszym obiektywem… jesteśmy otwarci na propozycje! Pora dnia ma tutaj kluczowe znaczenie. Zdjęcia o wschodzie czy zachodzie słońca, miękkie i ciepłe światło dają najlepsze efekty. Warto o tym pamiętać.

     PRZED ŚLUBEM

     Skąd jesteście?

     Czy fotografujecie tylko śluby?

     Czy możecie dojechać w każde miejsce?

     Czy przeszkadza Wam obecność kamerzysty?

     Jak można zarezerwować termin ślubu/sesji?

     Ceny

     Nasza pracownia znajduje sie w Rybniku na Śląsku.

     DZIEŃ ŚLUBU

     Macie dla nas jakieś rady przed ślubem?

     Robicie zdjęcie grupowe?

     Kiedy zaczynacie/kończycie pracę fotografując ślub?

     Na spotkaniu (przy podpisaniu umowy lub przed sesją) dużo opowiadamy o naszym stylu pracy i o tym co się sprawdza a co nie działa podczas reportażu.
     Staramy się zawsze jak najlepiej przygotować nasze pary.

     PO ŚLUBIE

     Jak długo będziemy czekać na zdjęcia?

     Ile zdjęć otrzymamy?

     Czy wszystkie zdjęcia poddajecie retuszowi?

     Plener w dniu ślubu czy innego dnia?

     Jak wyglądają albumy które macie w ofercie?

     Umowa którą podpisujemy zawiera paragraf który mówi że na zdjęcia będziecie czekać 60 dni roboczych. W rzeczywistości czas oczekiwania to około 4 tygodnie.

     Potrzebujesz dodatkowych informacji?

     Na wszystkie dodatkowe pytania chętnie odpowiemy mailowo. Potrafimy też rozwiewać wątpliwości.