Wesele w Jaworzu – Gościniec Nałęże. Dominika i Adam

Na hasło “ślub w górach” od dawna reagujemy z uśmiechem. Sami mieliśmy takie marzenie, które jakieś sześć lat temu udało się zrealizować. Ale dziś nie będzie o naszym ślubie, tylko o tym jedynym dniu z życia Dominiki i Adama.
Są pasjonatami gór, rowerów i natury. Nie bez powodu wybrali Jaworze na miejsce swojego ślubu. Wszystko pięknie grało: pogoda, nastroje i… DJ.

O wyjątkowy klimat na sali, wianek i bukiet Panny Młodej zadbała Pracownia Ślubna Natura Art. Przyznajcie sami, jak wiele daje zlecenie dekoracji wnętrza profesjonalistom. Za każdym razem kiedy wchodzimy na salę przed, i po wystroju, nie możemy wyjść z podziwu. A kiedy floryści uważnie słuchają klientów – ich planów i wizji ślubu, to wiadomo, że efekt przerośnie najśmielsze oczekiwania.

Bardzo mile zaskoczyła nas też ceremonia w Kaplicy w Nałężu. W naszym duecie szczególnie Aga przeżywa kościelne rytuały lecz tym razem Karol zwrócił uwagę na wyjątkowo serdeczne podejście księdza do Pana Młodego, który nie jest członkiem kościoła katolickiego. Nie często bierzemy udział w ceremonii jednostronnej, a ta, wydała nam się szczególnie piękna i prawdziwa.

A potem? Życzenia, obiad i zabawa. Jaka? Po tak udanym początku dnia, wiadomo było, że cały dzień będzie wspaniały. Zobaczcie sami!

 

Szukasz inspiracji na swój ślub?

Przygotowaliśmy kilka porad które pozwolą ci zapanować nad przedślubnym chaosem