GO BACK
    TO MENU

    Na hasło “ślub w górach” od dawna reagujemy z uśmiechem. Sami mieliśmy takie marzenie, które jakieś sześć lat temu udało się zrealizować. Ale dziś nie będzie o naszym ślubie, tylko o tym jedynym dniu z życia Dominiki i Adama.

    Są pasjonatami gór, rowerów i natury. Nie bez powodu wybrali Jaworze na miejsce swojego ślubu. Wszystko pięknie grało: pogoda, nastroje i… DJ.

    O wyjątkowy klimat na sali, wianek i bukiet Panny Młodej zadbała Pracownia Ślubna Natura Art. Przyznajcie sami, jak wiele daje zlecenie dekoracji wnętrza profesjonalistom. Za każdym razem kiedy wchodzimy na salę przed, i po wystroju, nie możemy wyjść z podziwu. A kiedy floryści uważnie słuchają klientów – ich planów i wizji ślubu, to wiadomo, że efekt przerośnie najśmielsze oczekiwania.

    Bardzo mile zaskoczyła nas też ceremonia w Kaplicy w Nałężu. W naszym duecie szczególnie Aga przeżywa kościelne rytuały lecz tym razem Karol zwrócił uwagę na wyjątkowo serdeczne podejście księdza do Pana Młodego, który nie jest członkiem kościoła katolickiego. Nie często bierzemy udział w ceremonii jednostronnej, a ta, wydała nam się szczególnie piękna i prawdziwa.

    A potem? Życzenia, obiad i zabawa. Jaka? Po tak udanym początku dnia, wiadomo było, że cały dzień będzie wspaniały. Zobaczcie sami!

     

    Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 47 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 48 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 49 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 50 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 51 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 52 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 53 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 54 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 55 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 56 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 57 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 58 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 59 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 60 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 61 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 62 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 63 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 64 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 65 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 66 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 67 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 68 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 69 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 70 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 71 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 72 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 73 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 74 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 75 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 76 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 77 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 78 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 79 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 80 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 81 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 82 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 83 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 84 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 85 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 86 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 87 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 88 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 89 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 90 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 91 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 92