GO BACK
    TO MENU

    Na hasło “ślub w górach” od dawna reagujemy z uśmiechem. Sami mieliśmy takie marzenie, które jakieś sześć lat temu udało się zrealizować. Ale dziś nie będzie o naszym ślubie, tylko o tym jedynym dniu z życia Dominiki i Adama.

    Są pasjonatami gór, rowerów i natury. Nie bez powodu wybrali Jaworze na miejsce swojego ślubu. Wszystko pięknie grało: pogoda, nastroje i… DJ.

    O wyjątkowy klimat na sali, wianek i bukiet Panny Młodej zadbała Pracownia Ślubna Natura Art. Przyznajcie sami, jak wiele daje zlecenie dekoracji wnętrza profesjonalistom. Za każdym razem kiedy wchodzimy na salę przed, i po wystroju, nie możemy wyjść z podziwu. A kiedy floryści uważnie słuchają klientów – ich planów i wizji ślubu, to wiadomo, że efekt przerośnie najśmielsze oczekiwania.

    Bardzo mile zaskoczyła nas też ceremonia w Kaplicy w Nałężu. W naszym duecie szczególnie Aga przeżywa kościelne rytuały lecz tym razem Karol zwrócił uwagę na wyjątkowo serdeczne podejście księdza do Pana Młodego, który nie jest członkiem kościoła katolickiego. Nie często bierzemy udział w ceremonii jednostronnej, a ta, wydała nam się szczególnie piękna i prawdziwa.

    A potem? Życzenia, obiad i zabawa. Jaka? Po tak udanym początku dnia, wiadomo było, że cały dzień będzie wspaniały. Zobaczcie sami!

     

    Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 1 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 2 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 3 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 4 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 5 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 6 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 7 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 8 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 9 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 10 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 11 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 12 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 13 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 14 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 15 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 16 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 17 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 18 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 19 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 20 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 21 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 22 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 23 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 24 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 25 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 26 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 27 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 28 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 29 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 30 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 31 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 32 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 33 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 34 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 35 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 36 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 37 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 38 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 39 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 40 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 41 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 42 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 43 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 44 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 45 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 46