GO BACK
    TO MENU

    Na hasło “ślub w górach” od dawna reagujemy z uśmiechem. Sami mieliśmy takie marzenie, które jakieś sześć lat temu udało się zrealizować. Ale dziś nie będzie o naszym ślubie, tylko o tym jedynym dniu z życia Dominiki i Adama.

    Są pasjonatami gór, rowerów i natury. Nie bez powodu wybrali Jaworze na miejsce swojego ślubu. Wszystko pięknie grało: pogoda, nastroje i… DJ.

    O wyjątkowy klimat na sali, wianek i bukiet Panny Młodej zadbała Pracownia Ślubna Natura Art. Przyznajcie sami, jak wiele daje zlecenie dekoracji wnętrza profesjonalistom. Za każdym razem kiedy wchodzimy na salę przed, i po wystroju, nie możemy wyjść z podziwu. A kiedy floryści uważnie słuchają klientów – ich planów i wizji ślubu, to wiadomo, że efekt przerośnie najśmielsze oczekiwania.

    Bardzo mile zaskoczyła nas też ceremonia w Kaplicy w Nałężu. W naszym duecie szczególnie Aga przeżywa kościelne rytuały lecz tym razem Karol zwrócił uwagę na wyjątkowo serdeczne podejście księdza do Pana Młodego, który nie jest członkiem kościoła katolickiego. Nie często bierzemy udział w ceremonii jednostronnej, a ta, wydała nam się szczególnie piękna i prawdziwa.

    A potem? Życzenia, obiad i zabawa. Jaka? Po tak udanym początku dnia, wiadomo było, że cały dzień będzie wspaniały. Zobaczcie sami!

     

    Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 139 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 140 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 141 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 142 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 143 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 144 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 145 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 146 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 147 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 148 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 149 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 150 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 151 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 152 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 153 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 154 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 155 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 156 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 157 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 158 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 159 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 160 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 161 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 162 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 163 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 164 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 165 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 166 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 167 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 168 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 169 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 170 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 171 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 172 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 173 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 174 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 175 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 176 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 177 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 178 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 179 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 180 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 181 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 182 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 183 Wesele w Jaworzu - Gościniec Nałęże. Dominika i Adam 184