GO BACK
    TO MENU

    Jak dobrze wypaść na zdjęciach.

    Bądz z nami szczery

    Postaw na bycie sobą! Zatrzymaj się na chwilkę i zastanów jak sie zachowujesz/kim jesteś gdy jesteś sam i nie chowaj tego przed nami. Pomyśl jak to jest gdy dostajesz głupawki i  jak reagujesz podczas intymnych lub bardzo osobistych rozmów. Oczywiście będziemy cie prowadzić podczas zdjęć ale nie będzie to możliwe jeżeli nie wpuścisz nas do swojego świata.

    Nie hamuj się!

    Wyzbądz się wszystkich wyobrażeń na temat tego jak powinna wyglądac sesja zdjęciowa. Dopiero wtedy pojawią się prawdziwe emocje.

     

    Wybierzmy miejsce w którym poczujesz się sobą!

    Nie chodzi tutaj o ładne  tło do zdjęć ale o to żebyś był otoczoby czymś co kochasz. Zróbcie z partnerem burzę mózgów i poszukajcie jakiś wspólny mianownik. Lubicie kawę? Może zróbmy zdjęcia w waszej ulubionej kawiarni. Uwielbiacie minimalizm? Poszukajmy nowoczenej architektury i zróbmy tam zdjęcia. Gotujecie razem? Zacznijmy zdjęcia w waszej kuchni….. potem wybierzemy sie na spacer. I nigdy, przenigdy nie wahaj sie z nami skontaktować w sprawie pomysłów które masz w głowie!

     

    Wskocz w coś wygodnego!

    Komfort i swoboda ruchów mają tutaj wielkie znaczenie. “Musimy się ładnie ubrac bo jest okazja” nie zawsze się sprawdza. Zwykłe jeansy i koszulka też spełniają swoją funkcję jeżeli nosząc je czujesz się sobą.

     

    Potraktuj sesję jako pretekst do zwolnienia tempa!

    Po dniu pełnym stresów nie będziesz sobą! Wez dzień wolnego, zjedz z partnerem wspólne śniadanie, wypijcie dobrą kawę, zróbcie coś co wprowadzi was w odpowiedni nastrój. Wasz dobry nastrój pozwoli nam zfotografować najlepsza wersję ciebie!

     

    Zapomnij że chodzi o zdjęcia!

    Naszym celem nie jest zrobienie pięknych fotek! Nie pozujesz dla nas, to my jesteśmy tam dla ciebie. Dokumentujemy bardzo ważny moment twojego życia więc zapomnij o zdjęciach i celebruj te chwile.

     

    Wyzwól swoją spontaniczność

    Najprościej można to zobrazować deszczem. Jeżeli zacznie padać…… będziemy dalej robić zdjęcia. Zerwie się wiatr – zfotografujemy rozwiane włosy! Nogawki brudne od błota? Coś pięknego!

     

    Nie zabieraj zbędnych rzeczy

    Zapakowane po brzegi duże torby sprawiają że nasze pary są mało mobilne. Fotografujemy dużo drobnych momentów podczas przemieszczania się więc lepiej zachować minimalizm.

     

    MEET TRENTO

    Każda para jest inna ale nie martwcie się! Zaadoptujemy nasz styl do waszej osobowości. Jeżeli choć trochę wezmiecie sobie nasze rady do serca, bedziemy mogli stworzyć prawdziwie wyjątkowe wspomnienia.